Before you continue

To give you the best possible experience please select your preference.

Continue
Enreach
Atpakaļ uz pārskatu

OSS Networks pārtop par Enreach

27 sept. 2022

 

Enreach ir viens no visstraujāk augošajiem telekomunikāciju tehnoloģiju uzņēmumiem Eiropā. 2021. gadā notika Enreach un Latvijas uzņēmuma OSS Networks apvienošanās. OSS Networks ir telekomunikāciju tehnoloģiju uzņēmums, kas nodrošina dažādus telekomunikāciju un IT pakalpojumus Baltijas valstīs. Šobrīd, lai turpinātu nostiprināt savas pozīcijas telekomunikāciju tirgū Eiropas Ziemeļaustrumu daļā, OSS Networks maina savu zīmolu, pārtopot par Enreach Latvia.  

OSS Networks ir dibināts 2010. gadā, un tas nodrošina dažādus telekomunikāciju un IT pakalpojumus vairāk nekā 1100 uzņēmumiem. Zīmola maiņa nodrošina OSS Networks iespēju piedāvāt Enreach izstrādātos telekomunikāciju risinājumus, kas ir īpaši piemēroti maziem un vidējiem uzņēmumiem.

Enreach izpilddirektors Stijn Nijhuis: “Šodien mēs svinam OSS Networks pilnvērtīgu iekļaušanos Enreach grupā, lai turpinātu mūsu kopīgo izaugsmes ceļu. OSS Networks jau ir nostiprinājis savas pozīcijas, nodrošinot kvalitatīvus telekomunikāciju un mākoņpakalpojumu risinājumus Baltijas valstīs. Mēs esam ļoti lepni sadarboties ar klientiem šajā Eiropas daļā kā Enreach un kopā turpināsim nostiprināt savas pozīcijas visā Baltijā.”

Enreach Latvia izpilddirektors Armands Meinarts: “Mēs ar nepacietību gaidām visus pozitīvos notikumus, ko pavērs zīmola maiņas process. Tas nodrošina integrāciju ar Enreach modernākajiem telekomunikāciju risinājumiem, kurus piedāvāsim saviem klientiem, izmantojot kopīgu identitāti. Mēs esam pārliecināti, ka vienota un spēcīga Eiropas zīmola pārstāvēšana sniegs vēl vairāk iespēju piedāvāt klientiem pašus piemērotākos IT un telekomunikāciju risinājumus.”

Enreach Latvia komanda ir gatava spert nākamo soli, kas ir zīmola maiņa, saglabājot augstus klientu apkalpošanas standartus un pakalpojumu kvalitāti. Armands Meinarts: “Mūsu lēmumu apvienoties ar Enreach pagājušajā gadā motivēja perspektīva, ka, izmantojot mākoņpakalpojumus, nākotnē mēs spēsim nodrošināt mūsu telekomunikāciju un IT pakalpojumus arvien lielākam klientu lokam ar plašāku ģeogrāfisko pieejamību visā Eiropā. Apvienojot mūsu zināšanas un pieredzi par uzņēmējdarbības vajadzībām vietējā tirgū ar Enreach grupas pakalpojumu portfeli, mēs ticam, ka varēsim nodrošināt vēl modernākus telekomunikāciju un IT risinājumus, kas ir piemēroti dažādām darba vajadzībām – gan darbam klātienē, gan attālināti. Apvienošanās ar Enreach sniedz mums unikālas konkurētspējas priekšrocības - vēl labāk apkalpot savus klientus, atbalstot viņu biznesa un izaugsmes stratēģiju Eiropas līmenī.

 

Enreach Latvia Baltijas valstīs turpinās vadīt visi trīs OSS Networks uzņēmuma dibinātāji: Armands Meinarts, Juris Breicis un Mārtiņš Gailītis, kuri sekmēs turpmāko Enreach Latvia un Enreach grupas izaugsmi. Šobrīd uzņēmumā tiek nodarbināti 26 profesionāli telekomunikāciju nozares speciālisti, tostarp spēcīga jaunu risinājumu izstrādes komanda.

Piezīmes redaktoriem:  

Par SIA “OSS Networks”

2010. gadā dibinātais OSS Networks ir vadošais vienoto balss sakaru risinājumu izstrādātājs un uzturētājs ar klātbūtni Baltijā un jaunattīstības tirgos, kā arī tam ir patentēta (pašu IPR) cloud PBX platforma (“SmartMEX”). Pēdējos gados OSS Networks ir paplašinājis savu produktu klāstu un palielinājis klientu bāzi, kas tiek apkalpota tieši un ar partneru starpniecību. Uzņēmums atrodas Latvijā, tajā strādā 26 pilnas slodzes darbinieki. OSS Networks tiek uzskatīts par telekomunikāciju mākoņpakalpojumu pionieri Baltijas tirgū.

Lai iegūtu vairāk informācijas par OSS Networks, lūdzu, apmeklējiet: www.enreach.lv

Par Enreach

Enreach ir telekomunikāciju tehnoloģiju līderis Eiropā, kas aktīvi darbojas Apvienotajā Karalistē, Nīderlandē, Vācijā, Spānijā, Dānijā un Somijā. IT un telekomunikāciju pakalpojumu izplatīšanu Enreach nodrošina, izmantojot autorizētos partnerus un tiešos kanālus. Enreach misija ir nodrošināt uzņēmumiem piekļuvi labākajiem saziņas, IT pakalpojumiem un sadarbības rīkiem, izmantojot vienkāršus un uz lietotāju orientētus risinājumus, kas veidoti atbilstoši viņu vajadzībām. Grupas produkti nodrošina vienotu pakalpojumu funkcionalitāti  ikvienam klientam neatkarīgi no nozares vai lieluma, tādējādi to darbinieki var koncentrēties savu tiešo darba uzdevumu veikšanai. Enreach šobrīd tiek pārstāvēts vairāk nekā 25 valstīs un tajā strādā vairāk nekā 1150 darbinieku 27 dažādos birojos Eiropā.

Lai iegūtu vairāk informācijas par Enreach, lūdzu, apmeklējiet: https://enreach.com/en

  

Kontaktinformācija:

Ineta Aleksejeva 

Mārketinga vadītāja 

E-pasts: Ineta.aleksejeva@enreach.com 

T: +371 22135970 

 

Reineke Beijdorff, CMO Enreach  

Enreach, PR/Media  

E-Mail: pr@enreach.com 

T: +31 (0)6 868 69 278