Before you continue

To give you the best possible experience please select your preference.

Continue
Enreach

Mēs esam Enreach Latvia

Kvalitatīvu telekomunikāciju risinājumu nodrošināšana maziem un vidējiem uzņēmumiem, sekmējot to attīstību un paaugstinot savu klientu apkalpošanas kvalitāti, bija galvenais mērķis OSS Networks dibināšanai 2010. gada novembrī, ar ambīcijām kļūt par vadošo partneri sakaru operatoriem un nodrošināt balss sakaru risinājumus uzņēmumiem Eiropā. 

2021. gada septembrī OSS Networks kļuva par daļu no Enreach, kas ir telekomunikāciju tehnoloģiju pakalpojumu līderis Eiropā. Enreach nodrošina klientiem balss sakaru risinājumus un vienotās komunikācijas pakalpojumus, pateicoties kam lietotāji var koncentrēties uz jēgpilnu komunikāciju uzņēmumā. 

Apvienošanās rezultātā OSS Networks paplašināja savu pakalpojumu klāstu, lai piedāvātu saviem klientiem Enreach mūsdienīgākos risinājumus un OSS Networks izstrādātais sakaru risinājums "SmartMEX" papildinās Enreach produktu portfeli mobilajiem operatoriem visā pasaulē. 

Enreach piedāvā pakalpojumus vairāk nekā 2.3 miljoniem lietotāju, tam ir 25 biroji visā Eiropā ar vairāk nekā 1200 darbiniekiem

Enreach skaitļos

Lietotāji 2.3 Miljoni Lietotāji
Biroji 25 + Biroji
Darbinieki 1200 + Darbinieki