Before you continue

To give you the best possible experience please select your preference.

Continue
Enreach

ENREACH Lieliem uzņēmumiem  

Lielākie uzņēmumi pieprasa, lai vismazākās detaļas būtu nevainojamas. Šeit mēs varam palīdzēt. Aplūkojam visus jūsu saziņas aspektus un piedāvājam īpaši piemērotu risinājumu, kas var tikt pielāgots jums, apvienojot jūsu komandas un klientus, lai kur viņi atrastos. .  

SAĪSINIET DĪKSTĀVES LAIKU

Viena minūte, kuras laikā nevarat sazināties ar kolēģiem, klientiem un piegādātājiem, ir viena minūte par daudz, tāpēc tik ļoti pievēršamies pilnīgi uzticamu, ļoti izturīgu biznesa tālruņu, mobilo, platjoslas un IT iespēju izstrādei. 

Nodrošinām ne tikai spēcīgu sakaru infrastruktūru, bet arī pilnīgu drošību pret hakeriem un vīrusiem – patiesībā novērsīsim draudus, jums pat nezinot par tiem. Nodrošinām arī drošības tīklu visam jūsu uzņēmumam, izmantojot mūsu avārijas seku novēršanas risinājumus. Ja tomēr notiks ārkārtējs gadījums, nodrošināsim atbalstu ar dublēšanu un darbības atjaunošanu dažās stundās vai, iespējams, pat dažās minūtēs. 

VIENMĒR SAVIENOTS

Jums var būt darbinieki vairākos birojos, noliktavās, transportlīdzekļos, strādājot no mājām, strādājot ārzemēs... taču varam savienot ikvienu, it kā viņi atrastos blakus telpās. 

Iegūstat šo elastību, izmantojot Enreach mākoņa tālruņu sistēmas, kas ne tikai pārvietojas, lai kurp jūs dotos, bet arī ļauj pievienot papildiespējas, kas sniedz jums konkurences priekšrocības, piemēram, automātisko asistentu, ekrāna koplietošanu, videokonferences un integrāciju ar citu programmatūru, piemēram, CRM un Microsoft Teams. 

CEĻĀ

Pārslēdziet tiešraides zvanus no sava galda tālruņa uz mobilo tālruni, ja jums ir jāatstāj sava darba vieta. Savā klēpjdatorā piesakieties iebūvētajā programmatūras tālrunī no pārlūkprogrammas un veiciet zvanus no jebkuras vietas; sazinieties ar savu komandu un uzziniet, vai viņi ir pieejami, izmantojot jūsu klēpjdatora, mobilā tālruņa, klausules vai planšetdatora globālo adrešu grāmatu. 

Ietaupīsiet arī naudu, jo nebūs jāiegādājas dārga aparatūra, un, ja jūsu uzņēmums augs, varam pielāgot jūsu tālruņa sistēmu tieši tā, kā jums ir nepieciešams, un izdarīsim to uzreiz. 

BEZKOMPROMISU PLATJOSLAS PIESLĒGUMS

Īpaši ātrs interneta savienojums nekad nav bijis tik svarīgs. Pārejot uz videokonferencēm kā daļu mūsu ikdienas biznesa dzīves, jūsu savienojuma ātrums un uzticamība ir labas saziņas un paaugstināta ražīguma pamats. 

Jūsu uzņēmumam ir nepieciešami darbinieki dažādās vietās, strādājot ar dažādām ierīcēm, kas būtu pastāvīgi un droši savienotas, un ar iespēju jebkurā brīdī koplietot lielu datņu apjomu. Mums ir daudz platjoslas iespēju – īpaši ātra optiskā šķiedra, EFM platjosla, garantēta platjosla un īpaši ātras, īpaši uzticamas nomātās līnijas, un kopā izvēlēsimies to, kas lieliski atbilst jūsu uzņēmumam un budžetam. 

Darīsim to pašu ar jūsu mobilajiem tālruņiem, kas ir šī jaunā darba veida pamatā un ir ļoti svarīgi, lai jūs jebkurā vietā un laikā uzturētu kontaktus ar kolēģiem un klientiem, kļūstot nepārprotami pieejami. 

LAI KATRS KONTAKTS IR SVARĪGS

Padariet savu tālruņa sistēmu par daļu pārdošanas personāla, izmantojot turpmāk minētās funkcijas. 

  • Zvanu pārvaldība: ne tikai nekad nepalaidīsiet garām pārdošanas iespēju vai svarīgu sarunu, bet arī varat pārvaldīt, analizēt un kontrolēt sava biznesa sarunu veidu. 

  • Zvanu ierakstīšana: izcils mācību rīks, noderīgs palīgs arhīvam un nenovērtējams atbalsts strīdu gadījumā. 

  • Aizturētā zvana tirgvedība: vēlaties iespēju tieši sarunāties ar klientiem, nepārtraukti sniedzot galvenos ziņojumus? Aizturētā zvana tirgvedība palielina piesaistītās auditorijas uzrunāšanas iespējas. 

  • Enreach Meetings: videokonferences bez jebkādas ārējas programmatūras vai lejupielādes – vienkārši, ātri, uzticami, visaptveroši un bez dažām biežāk sastopamām kļūmēm, kas ir redzētas citur...