Before you continue

To give you the best possible experience please select your preference.

Continue
Enreach

IT ATBALSTS NO ENREACH 

Piesakies bezmaksas konsultācijai
Lūdzu, akceptējiet mārketinga sīkfailus, lai aktivizētu šo veidlapu.

IT ārpakalpojuma izmantošana ir ērtākais un izdevīgākais risinājums maziem un vidējiem uzņēmumiem, jo visas rūpes par tehnisku jautājumu risināšanu tiek uzticētas profesionāļiem. IT ārpakalpojums var tikt izmantots gan kā komplekss IT atbalsts Jūsu uzņēmumam, gan arī kā papildinājums jau Jūsu esošajai IT komandai specifisku darbu veikšanai. 

Mēs saprotam, ka "veids" kā cilvēki strādā, ir mainījies 

Attālinātais un hibrīda darba modelis ir šeit, lai paliktu un vajadzība pēc IT infrastruktūras, moderniem risinājumiem un ierīcēm vēl nekad nav bijusi tik liela. Mēs esam šeit, lai palīdzētu.  

IT atbalsts no Enreach nodrošina Jūsu biznesam drošu IT (dati un infrastruktūra), precīzas un paredzamas izmaksas, skaidru vienošanos par veicamajiem darbiem un termiņiem.  

Elastīgi IT pakalpojumi

Personāla atlase ir grūta un potenciāli dārga, jo šobrīd IT speciālisti ir ļoti pieprasīti darba tirgū. Izvēloties Enreach IT pakalpojumus, darbus veic kvalificēti speciālisti, kam ir dažādas zināšanas, tāpēc viena darbinieka vietā Jūs iegūstat profesionālu komandu, kurā darbinieki viens otru papildina un atbalsta, lai darbs tiktu veikts ātri un kvalitatīvi. 

Pakalpojuma iespējas

IT infrastruktūras apkalpošana

Tīklu iekārtu apkope, kā arī citu iekārtu darbības uzturēšana.  

Datortīklu izbūve un apkalpošana

Uzņēmuma iekšējo un ārējo (LAN/WAN) datortīklu izbūve un iekārtu uzstādīšana.  

Licences un programmatūra

Mēs piedāvājam visa veida programmatūru nepieciešamo uzņēmējdarbībai. (Microsoft, Linux, Navision, CAD, antivīruss, grāmatvedības programmatūras u.c.).  

Datoru un iekārtu remonts, jaunu iekārtu piegāde

Iekārtu remonta laikā tiek nodrošinām rezerves iekārtas, lai lietotāji varētu netraucēti strādāt

Serveru uzstādīšana un apkalpošana

Serveru izvēle piegāde un uzstādīšana. Uzņēmumu iekārtu izvietošana datu centrā.  

Virtuālo serveru noma

Virtuālo serveru noma Latvijā vai Amazon, Google Cloud platform u.c.  

Web hostings un e-pasta risinājumi

Izvietosim uzņēmuma mājaslapas un arī nodrošināsim uzņēmuma e-pastu darbību.  

Konsultācijas IT jautājumos

Enreach ir IT profesionāļu komanda ar speciālistiem visos IT jautājumos. Mēs sniedzam konsultācijas uzņēmumiem arī par IT stratēģiju, lai uzņēmums varētu izpildīt biznesa mērķus. 

Lietotāju atbalsts

1. Attālināts atbalsts – tiek saņemts pieteikums telefoniski vai e-pastā. Tehniskā atbalsta dienesta darbinieki konsultē lietotāju pa telefonu vai, nepieciešamības gadījumā, pieslēdzas pie lietotāja datora attālināti, lai novērstu radušos problēmu.   

2. Klātienes atbalsts - Tehniskā atbalsta dienesta speciālisti darbus veic uzņēmuma telpās.  

TOP FUNKCIJAS & IEGUVUMI

  • Zemākas izmaksas – samazinās personāla un nodaļu izmaksas, vienlaikus palielinot veiktspēju, paredzamību un zināšanas.
  • Zināšanas — piekļuve augsti kvalificētiem speciālistiem ar jaunākajām zināšanām par labāko praksi, programmatūru un risinājumu ieviešanu.
  • Viens piegādātājs — viens kontaktpunkts, kas veltīs uzmanību jūsu biznesam dažādos jautājumos.
  • Risku mazināšana - Drošības un jaunāko tehnoloģiju ieviešana, izmaiņu veikšana un atjaunošana var būt zibenīga, pateicoties IT ārpakalpojumu profesionalitātei, zināšanām un pieredzei.


Sadarbības modelis

  • IT vadītājs

Pieredzējis un kompetents IT vadītājs, kas spēs novērtēt Jūsu IT infrastruktūras esošo stāvokli, kā arī piedāvās Jūsu biznesam atbilstošus īstermiņa un ilgtermiņa risinājumus. 

  • Sistēmadministratori

Sertificēti, pieredzējuši un atbildīgi sistēmu administratori, kas spēs īsā laikā kvalitatīvi apkopt un nākotnē uzturēt Jūsu esošos serverus un tajos darbojošās sistēmas, sevišķu uzmanību, pievēršot Jūsu datu drošībai.

  • Atbalsta dienests

Zinoši IT atbalsta dienesta speciālisti, kas gan attālināti, gan klātienē operatīvi un kvalitatīvi veiks lietotāju atbalstu.