Before you continue

To give you the best possible experience please select your preference.

Continue
Enreach

ENREACH RAŽOŠANAS UZŅĒMUMIEM 

ENREACH RAŽOŠANAI

Jums var būt darbinieki vairākos birojos, noliktavās, izplatīšanas centrmezglos, transportlīdzekļos, strādājot no mājām, strādājot ārzemēs... taču varam savienot ikvienu, it kā viņi atrastos blakus telpās. 

 

VIENMĒR SAVIENOTS

Iegūstiet nepieciešamo elastību, izmantojot Enreach mākoņa tālruņu sistēmas, kas ne tikai ir jums līdzi visur, kurp dodaties, bet tām var arī pievienot papildfunkcijas, kas sniedz jums konkurences priekšrocības. Integrējiet sistēmu savā CRM programmatūrā, lai saņemtu klienta datus brīdī, kad viņi jums zvana, un visa nepieciešamā informācija jums būs pieejama uzreiz. Tā ir saziņa, kas nostiprina attiecības. 

Ja jums ir jāiziet no biroja, varat paņemt līdzi tālruni vai pārslēgt tiešraides zvanus no galda tālruņa uz mobilo tālruni. Ja jums ir jādodas tālāk, savā klēpjdatorā varat pieteikties iebūvētajam programmatūras tālrunim no jebkuras pārlūkprogrammas un veikt zvanus no jebkuras vietas. Sazinieties ar savu komandu un uzziniet, vai viņi ir pieejami, izmantojot klēpjdatora, mobilā tālruņa, klausules vai planšetdatora klātbūtnes statusu. 

BEZKOMPROMISU ĀTRUMS 

Īpaši ātrs interneta savienojums nekad nav bijis tik svarīgs. Pārejot uz videokonferencēm kā daļu mūsu ikdienas biznesa dzīves, jūsu savienojuma ātrums un uzticamība ir labas saziņas un paaugstināta ražīguma pamats. 

Jūsu uzņēmumam ir nepieciešami darbinieki dažādās vietās, strādājot ar dažādām ierīcēm, kas būtu pastāvīgi un droši savienotas. Mums ir daudz platjoslas iespēju – īpaši ātra optiskā šķiedra, EFM platjosla, garantēta platjosla un īpaši ātras, īpaši uzticamas nomātās līnijas, un kopā izvēlēsimies to, kas lieliski atbilst jūsu uzņēmumam un budžetam. 

KATRS ZVANS IR SVARĪGS

Padariet savu tālruņa sistēmu par daļu pārdošanas personāla, izmantojot turpmāk minētās funkcijas:

  • Zvanu pārvaldība: ne tikai nekad nepalaidīsiet garām pārdošanas iespēju vai svarīgu sarunu, bet arī varat pārvaldīt, analizēt un kontrolēt sava biznesa sarunu veidu. Zvani tieši uz īsto vietu, kā arī aizturēšanas iespējas. 
  • Zvanu ierakstīšana: izcils mācību rīks, noderīgs palīgs arhīvam un nenovērtējams atbalsts strīdu gadījumā. 
  • Aizturētā zvana tirgvedība: vēlaties iespēju tieši sarunāties ar klientiem, nepārtraukti sniedzot galvenos ziņojumus? Aizturētā zvana tirgvedība palielina piesaistītās auditorijas uzrunāšanas iespējas. 

ĪSTAIS INSTRUMENTS DARBAM   

Enreach Meetings ir vienkāršs ceļš uz videokonferencēm bez ārējas programmatūras vai lejupielādes – ātri, uzticami, ar nepieciešamajām funkcijām. 

Tas ir izrādījies nenovērtējams arī ražošanas vidē, kur dažreiz attēls ir tūkstoš vārdu vērts. Videokonferences ir paredzētas ne tikai sēžu zāles lielajiem ekrāniem, bet arī planšetdatoriem un tālruņiem, tas nozīmē, ka kolēģi var parādīt viens otram nestrādājošu iekārtu vai noteiktu detaļu, vai citu problēmu, kuru neredzot gandrīz ir neiespējami aprakstīt. 

Uzzini, kurš ir piemērotākais risinājums Tavam uzņēmumam!
Lūdzu, akceptējiet mārketinga sīkfailus, lai aktivizētu šo veidlapu.