Before you continue

To give you the best possible experience please select your preference.

Continue
Enreach

ENREACH MAZAJIEM UZŅĒMUMIEM 

Ja esat ļoti aizņemts, pēdējais, par ko jums būtu jāuztraucas, ir jūsu sakari. Šeit varam palīdzēt. Nodrošinām spēcīgus risinājumus, kurus var viegli mērogot, vienlaikus sniedzot jums elastību strādāt, kur vien ir nepieciešams. 

PILNĪGA ELASTĪBA, PILNĪGA KONTROLE

Elastība ir mazo uzņēmumu panākumu atslēga. Jums ir jābūt savienotam ar saviem klientiem, kolēģiem un piegādātājiem, lai kur jūs atrastos un kad vien jums tas ir nepieciešams. 

Enreach mākoņa tālruņu sistēmas ne tikai pārvietojas, lai kurp jūs dotos, bet tām arī var pievienot papildu profesionālus elementus, kas sniedz jums konkurences priekšrocības, piemēram, interaktīvo balss atbildi, ekrāna koplietošanu, videokonferences un integrāciju ar citu programmatūru, piemēram, CRM un e-pastu. 

BEZKOMPROMISU SAVIENOJUMS

Īpaši ātrs interneta savienojums nekad nav bijis tik svarīgs. Pārejot uz videokonferencēm kā daļu mūsu ikdienas biznesa dzīves, jūsu savienojuma ātrums un uzticamība ir labas saziņas un paaugstināta ražīguma pamats. 

Ja jums ir vairākas ierīces, strādājat attālināti vai mājās, koplietojat lielus datņu apjomus un jums ir jāsaglabā savienojums, ir pienācis laiks rīkoties ātri un izmantot optiskā tīkla savienojumu. 

IZMANTOJIET KLIENTU ATBALSTU

Tagad varat piekļūt saziņas rīkiem, kas agrāk bija tikai lielāko uzņēmumu iespēja. Tās ir funkcijas, kas jūs atšķir un rada izaugsmes iespējas. 

  • Zvanu pārvaldība: ne tikai nekad nepalaidīsiet garām pārdošanas iespēju vai svarīgu sarunu, bet arī varat pārvaldīt, analizēt un kontrolēt sava biznesa sarunu veidu. 

  • Zvanu ierakstīšana: izcils mācību rīks, noderīgs palīgs arhīvam un nenovērtējams atbalsts strīdu gadījumā. 

  • Mārketings zvana gaidīšanas laikā: katra veiktā pārdošana, katrs saglabātais klients, katrs nosūtītais ziņojums ir svarīgs mazam uzņēmumam, tad kāpēc gan neiesaistīt savus klientus, kamēr tie gaida savienojumu? 

TIECIET VAĻĀ NO VIETAS AIZŅĒMĒJIEM

Tradicionālā tālruņu un IT sistēmu aparatūra ir apjomīga, trokšņaina un patērē enerģiju. Izmantojot mākoni, varat ietaupīt naudu, atbrīvot vērtīgu vietu savā birojā – un, ja jums kādreiz būs jāpārvieto birojs, tas būs sīkums. Varam pielāgot jūsu tālruņa sistēmu tieši tā, kā jums ir nepieciešams, un izdarīsim to uzreiz.