Before you continue

To give you the best possible experience please select your preference.

Continue
Enreach

Inteliģentā video tehnoloģija aizsargā jūsu uzņēmumu un uzlabo procesus. Enreach Latvia sadarbojas ar nozares vadošajiem novērošanas iekārtu ražotājiem, lai nodrošinātu mūsdienīgus, uzticamus un drošus risinājumus klientiem visā pasaulē. 

Videonovērošana

Piedāvājam iznomāt vai iegādāties pārvietojamus un dažādi komplektējamus videonovērošanas sistēmu komplektus. Videonovērošanas risinājumu izmantošana paaugstinās biznesa drošību, palīdzēs uzraudzīt notiekošo būvlaukumā Jūsu prombūtnes laikā, kontrolēt darbiniekus un novērst zādzības. 

Par Videonovērošana Lasīt vairāk

Mobotix

c26 kamera ir mazākā un vieglākā no MOBOTIX videonovērošanas sistēmu kamerām, kas nodrošina hemisfērisku skata leņķi un paredzētas uzstādīšanai iekštelpu griestos. Tās komplektācijā izmantots gaismjutīgs, 6 megapikseļu dienas vai nakts sensors un MxAnalytics video analīzes rīks, ko iespējams izmantot, piemēram, klientu kustības reģistrēšanai tirdzniecības telpās. 

Par Mobotix Lasīt vairāk

Loģistikas Un Industrijas Risinājumi

Videonovērošanas kameras spēj atpazīt un parādīt skaidru numura zīmes attēlu pat lielā attālumā, dažādos laikapstākļos un dažādos apgaismojuma līmeņos. Izmantojot šos datus, iespējams automātiski atvērt barjeras vai vārtus, kā arī informēt atbildīgās personas par konkrēta transportlīdzekļa iebraukšanu vai izbraukšanu. 

Par Loģistikas Un Industrijas Risinājumi Lasīt vairāk