Before you continue

To give you the best possible experience please select your preference.

Continue
Enreach

ENREACH MAZIEM UN VIDĒJIEM UZŅĒMUMIEM

Zinām, cik ļoti esat atkarīgi no saziņas plūsmas savā uzņēmumā un ārpus tās. Šeit varam palīdzēt. Apvienojam pareizo tehnoloģiju ar godalgotu pakalpojumu, lai nodrošinātu jums nevainojamu risinājumu. 

VIENMĒR SAVIENOTS

ENREACH MAZIEM UN VIDĒJIEM UZŅĒMUMIEM (MVU) ir aizņemti uzņēmumi – un zināt, cik svarīgi ir uzturēt sakarus ar klientiem, kolēģiem un piegādātājiem, lai kur jūs atrastos un kad vien ir nepieciešams. 

Iegūstat šo elastību, izmantojot Enreach mākoņa tālruņu sistēmas, kas ne tikai pārvietojas, lai kurp jūs dotos, bet tām arī var pievienot papildiespējas, kas sniedz jums konkurences priekšrocības, piemēram, automātisko asistentu, ekrāna koplietošanu, videokonferences un integrāciju ar citu programmatūru, piemēram, CRM un Microsoft Teams. 

Ietaupīsiet naudu, jo nebūs jāiegādājas dārga aparatūra, un, ja jūsu uzņēmums augs, varam pielāgot jūsu tālruņa sistēmu tieši tā, kā jums ir nepieciešams, un izdarīsim to uzreiz. 

IZMANTOJIET HIBRĪDIESPĒJAS

Ikviens ir iemācījies, ka, piešķirot darbiniekiem elastību, viņi ir ražīgi, taču, apvienojot darbu mājās un birojā, tehnoloģijām ir jābūt precīzām. Rūpējamies, lai jūsu saziņa būtu nevainojama neatkarīgi no jūsu atrašanās vietas. 

Jūsu mobilais tālrunis ir šī jaunā darba veida pamatā: ne tikai varat sazināties ar kolēģiem un klientiem jebkurā vietā un laikā, bet arī klientiem ir nepieciešams tikai viens numurs, lai zvanītu jūsu uzņēmumam, tāpēc esat nepārprotami pieejams

BEZKOMPROMISU SAVIENOJUMS

Īpaši ātrs interneta savienojums nekad nav bijis tik svarīgs. Pārejot uz videokonferencēm kā daļu no mūsu ikdienas biznesa dzīves, jūsu savienojuma ātrums un uzticamība ir labas komunikācijas un paaugstinātas produktivitātes pamats. 

Ja jums ir vairākas ierīces, strādājat attālināti vai mājās, koplietojat lielus datņu apjomus un jums ir jāsaglabā savienojums, ir pienācis laiks rīkoties ātri un izmantot optiskā tīkla savienojumu. 

 

IZMANTOJIET KLIENTU ATBALSTU

Tagad varat piekļūt saziņas rīkiem, kas agrāk bija tikai lielāko uzņēmumu iespēja. Tās ir funkcijas, kas jūs atšķir un rada izaugsmes iespējas. 

  • Zvanu pārvaldība: ne tikai nekad nepalaidīsiet garām pārdošanas iespēju vai svarīgu sarunu, bet arī varat pārvaldīt, analizēt un kontrolēt sava biznesa sarunu veidu. 

  • Zvanu ierakstīšana: izcils mācību rīks, noderīgs palīgs arhīvam un nenovērtējams atbalsts strīdu gadījumā. 

  • Aizturētā zvana tirgvedība: katra veiktā pārdošana, katrs saglabātais klients, katrs nosūtītais ziņojums ir svarīgs mazam uzņēmumam, tad kāpēc gan neiesaistīt savus klientus, kamēr tie gaida savienojumu? 

  • Enreach Meetings: videokonferences bez ārējas programmatūras vai lejupielādes – vienkārši, ātri, uzticami, visaptveroši. 

VAIRĀK VIETAS BĀZES VIETĀ

Tradicionālā tālruņu un IT sistēmu aparatūra ir apjomīga, trokšņaina un patērē enerģiju – tas ir pēdējais, kas jums ir nepieciešams, lai pārblīvētu savu biroju vai māju. Izmantojot mākoni, varat atbrīvot vērtīgu vietu savā birojā, samazināt enerģijas rēķinus – un, ja jums kādreiz būs jāpārvieto birojs, tas būs sīkums.