Before you continue

To give you the best possible experience please select your preference.

Continue
Enreach

IT Ārpakalpojumu Ieguvumi 

IT ārpakalpojums visefektīvāk pielietojams tieši mazo un vidējo uzņēmumu sektorā, kur uzņēmuma IT infrastruktūras uzturēšana parasti ir uzticēta vienam IT speciālistam. IT ārpakalpojumu sniedzējs var gan papildināt jau esošo uzņēmuma IT komandu, koncentrējoties uz konkrētiem uzdevumiem (IT drošību, serveru apkalpošanu, lietotāju atbalstu u.c.), gan arī veikt pilna laika IT infrastruktūras uzturēšanu. 

Uzzini populārākos IT ārpakalpojumu ieguvumus:

Precīzas, paredzamas un zemākas izmaksas 

Viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc uzņēmumi izvēlas IT ārpakalpojumus -  zemākas izmaksas. Izvēloties IT ārpakalpojumus, iespējams ietaupīt pat vairāk nekā 20% no kopējiem IT procesu izdevumiem. Uzturēt savu IT nodaļu var būt ļoti dārgi un neefektīvi, jo tās darbiniekiem jānodrošina darba telpas, darba aprīkojums, regulāras apmācības, atvaļinājums utt. IT nozare nepārtraukti attīstās, tāpēc IT ārpakalpojumu sniedzēji vienmēr seko līdzi jaunākajām nozares tendencēm un nodrošina saviem darbiniekiem dažādus kursus un apmācības kompetenču paaugstināšanai, bet Jums tas nerada papildu izdevumus. 

Pieredze. Zināšanas. Komanda

IT ārpakalpojumu speciālisti bieži risina vienus un tos pašus darba uzdevumus dažādiem klientiem un, pamatojoties uz pieredzi, spēj ātri un efektīvi tos izpildīt. Kā jau minēts iepriekš, IT ārpakalpojumu sniedzējiem ir svarīgi attīstīties un nodrošināt savus klientus ar zinošiem speciālistiem, tāpēc darbiniekiem vienmēr būs nodrošinātas attīstības iespējas. Darbinieki ir sertificēti un tiem ir dažādas specifiskas zināšanas, tāpēc viena darbinieka vietā Jūs iegūstat profesionālu komandu, kurā darbinieki viens otru papildina un atbalsta, lai darbs tiktu veikts ātri un kvalitatīvi. 

Resursi jaunu projektu īstenošanai

Kvalitatīvai ārpakalpojumu organizācijai būs resursi, lai uzreiz piedalītos jaunu IT projektu īstenošanā, kas nereti pašam uzņēmumam varētu nebūt pa spēkam resursu un kompetenču trūkuma dēļ, kā rezultātā, var nākties meklēt jaunus darbiniekus un apmācīt tos, kas aizņem daudz vairāk laika. Lielākajai daļai IT ārpakalpojumu uzņēmumiem būs gadiem ilgi uzkrāta pieredze un pieeja dažādiem risinājumiem, tādā veidā Jūs uzticat uzdevumu profesionāļiem, kā arī ietaupāt laiku un naudu. 

Koncentrējieties uz sava uzņēmuma attīstību 

Katra uzņēmuma mērķis ir attīstīt savu biznesu un gūt peļņu. Lai to paveiktu, Jums ir ierobežots laiks, resursi un personāls. Viena no lietām, par kuru vēlaties uztraukties vismazāk - sarežģīti IT jautājumi. Izmantojot IT ārpakalpojumus iespējams iegūt IT vadītāju savam uzņēmumam ar plašu pieredzi dažādās nozarēs, kas domās par Jūsu IT infrastruktūras uzturēšanu un pilnveidošanu. Pateicoties tam, Jūs ietaupiet laiku, resursus un samaziniet darba uzdevumu daudzumu, kas ļauj  koncentrējieties uz saviem tiešajiem pienākumiem 

Konkurence

Uzņēmumi ar spēcīgu IT nodaļu spēj ātri pielāgoties jauniem risinājumiem un tehnoloģijām, kas nodrošina labāku klientu piesaisti un apkalpošanu. Izmantojot IT ārpakalpojumus, uzņēmuma vadība var koncentrēties uz uzņēmuma biznesa attīstību un peļņas gūšanu, bet IT pakalpojumu sniedzēji nodrošina risinājumus, kas uzņēmumam ļauj pielāgoties straujajai tehnoloģiju attīstībai un vienmēr prasīgā klienta vēlmju apmierināšanai, kā arī konkurences paaugstināšanai. 

Risku mazināšana 

Katram biznesam ir noteikti riski - konkurence, valdības lēmumi, finanšu nosacījumi, tehnoloģijas u.c. Daudzi no riskiem spēj drastiski ietekmēt uzņēmējdarbību. IT ārpakalpojumu sniedzēji uzņemas pārvaldību pār vairākiem no riskiem. Drošības un jaunāko tehnoloģiju ieviešana, izmaiņu veikšana un atjaunošana var būt zibenīga, pateicoties IT ārpakalpojumu profesionalitātei, zināšanām un pieredzei. 

 

IT ārpakalpojumu izmantošanai ir daudz un dažādu plusu. Enreach Latvia sniedz augstākā līmeņa IT pakalpojumus jau vairāk nekā 11 gadus. Komanda sastāv no kvalificētiem ekspertiem, kas ir gatavi atbalstīt Jūsu uzņēmumu visos IT jautājumos. Enreach Latvia sniedz dažādus IT pakalpojumus jau vairāk nekā 1000 uzņēmumiem, tādiem kā, A/S “RERE Grupa”, MyFitness un daudziem citiem. 

Uzzināt vairāk

Piesakieties un saņemiet Jūsu uzņēmumam piemērotu piedāvājumu

Lūdzu, akceptējiet mārketinga sīkfailus, lai aktivizētu šo veidlapu.