Before you continue

To give you the best possible experience please select your preference.

Continue
Enreach

Balss Bots risinājums ORTO klīnikā

ORTO klīnika
Atpakaļ uz pārskatu

15.06.2023

Mēs ar prieku paziņojam, ka esam ieviesuši Balss Bots risinājumu ORTO klīnikā! Balss Bots ir jaunākās paaudzes robotzvans, kas izmanto balss sintēzi un nodrošina efektīvu pacientu apzvanīšanu.

Kas ir Balss Bots?

Tas ir moderns automatizēts telekomunikāciju risinājums, kas ļauj efektīvi sazināties ar esošajiem un potenciālajiem klientiem automātiski.

Kā tas darbojas?

Balss Bots veic automātiskus zvanus, lai atgādinātu par pacienta pierakstu uz vizīti vai izmeklējumu, kas ļauj pārliecināties, ka viņš uz vizīti tiešām ieradīsies. Neierašanās gadījumā klīnika laicīgi var ieplānot laiku citiem pacientiem.

Balss Bots ir izstrādāta integrācija ar informācijas sistēmu veselības aprūpes iestādēm un ārstiem – speciālistiem: Ārsta Birojs, kas ļauj automatizēt procesus un pacientam, atsakoties no vizītes vai izmeklējuma, automātiski tiek dzēsts pieraksts sistēmā Ārsta Birojs, atbrīvojot pieraksta laiku citam pacientam.

“Pacienti ORTO Klīniku var vieglāk sazvanīt, jo atgādinājumu par plānoto ārsta vizīti tagad veic robots, nevis reģistratūras darbinieki” pirmos ieguvumus no robotizētās pacientu apzināšanas vērtē Ilona Sedleniece ORTO Klīnikas direktore “Mūsu ārsti pastāvīgi seko līdzi aktualitātēm medicīnā un līdz ar to visas klīnikas līmenī cenšamies šo aktuālo kursu uzturēt. Arī turpmāk plānojam ieviest tehnoloģijas pacientu apkalpošanā, kas šo procesu padarīs ērtāku un ātrāku. Tā, ka Balss Bots ir tikai loģisks solis kopējā attīstības procesā.”