Before you continue

To give you the best possible experience please select your preference.

Continue
Enreach

Loģistikas Un Industrijas Risinājumi 

Autotransporta kontrole

Numuru atpazīšana

Videonovērošanas kameras spēj atpazīt un parādīt skaidru numura zīmes attēlu pat lielā attālumā, dažādos laikapstākļos un dažādos apgaismojuma līmeņos. Izmantojot šos datus, iespējams automātiski atvērt barjeras vai vārtus, kā arī informēt atbildīgās personas par konkrēta transportlīdzekļa iebraukšanu vai izbraukšanu. 

Riska objektu kontrole

Analītiskās sistēmas ļauj integrēt objektā jau uzstādītas piekļuves kontroles sistēmas un durvis vai vārtus, attiecīgi ļaujot vai liedzot iespēju iekļūt teritorijā objektam, kurš neatbilst klienta uzstādītajiem parametriem. Termālās videokameras var noteikt piebraukušā objekta temperatūru. Piemēram, pārāk uzkarsis degvielas vedējs tuvojas naftas terminālim un netiek ielaists teritorijā, kamēr nav atdzisis līdz drošai temperatūrai. 

Autostāvvietas izmantošanas kontrole

Risinājums ļauj kontrolēt autostāvvietu izmantošanas ilgumu objektos, kur transportlīdzekļiem atļauts stāvēt vai apstāties noteiktās vietās uz noteiktu laiku. Sistēma spēj automātiski uzskaitīt stāvēšanas ilgumu un brīdināt operatoru par laika režīma pārkāpumu, lai atbildīgā persona varētu attiecīgi rīkoties. 

Pārvietošanās kontrole

Vietās, kur atļauts pārvietoties tikai vienā virzienā, kamera automātiski kontrolē režīma ievērošanu, un gadījumā, ja transportlīdzeklis brauc pretējā virzienā, operators saņem signālu un var attiecīgi rīkoties 

Automatizēta autotransporta kontrole 

Analītiskās sistēmas ļauj precīzi nolasīt transportlīdzekļa numuru, tā īpašības (piemēram, temperatūru) un uzvedību (pārvietošanās virzienu, stāvvietā pavadīto laiku). 

Rīcība kritiskās situācijās

Videokamera, kuru iespējams savienot ar temperatūras sensoru, spēj noteikt kustīga vai nekustīga objekta temperatūru ar precizitāti līdz pat 0,2 C°  

Konstatējot draudus, kameru vadības sistēma paziņo par iespējamajiem riskiem vai automātiski reaģē pēc iepriekš izstrādāta darbības plāna. Pateicoties mūsdienu vidonovērošanas iekārtu intelektam, tās ir savietojamas ar ēku vadības sistēmām un īpaši bīstamās situācijās spēj, piemēram, ieslēgt dzesēšanas sistēmas, sprinkleru sistēmas, kā arī aizvērt ugunsgrēka aizkarus, vārtus vai durvis, kas integrēti sistēmā. 

Piekļuves un kārtības kontrole

Sejas atpazīšana

Sejas atpazīšanas sistēma ļauj uzkrāt objektu apmeklējušo personu fotogrāfijas un sakārtot tās pēc riska grupām, brīdināt operatoru par aizdomīgo personu ierašanos. 

Pastiprināta drošības kontrole

Sistēma automātiski filtrē objekta tuvumā esošo personu identitātes un piederību, paziņojot par iespējamu nesankcionētu piekļuvi objektam vai netipiskām somām vai aizdomīgiem priekšmetiem.

Turniketu un durvju sinhronizācija

Sistēma, kurā integrēti turniketi vai slēdzamas durvis, atpazīstot personas seju, var atvērt durvis vai atbloķēt turniketu. Tādējādi ražošanas darbiniekiem nav ar netīrām rokām jāpieskaras kontroles čipiem vai citām ierīcēm, lai iekļūtu vēlamajā telpā. 

Audio risinājums pārkāpēju brīdināšanai

Divpusēja audio funkcija ļauj operatoram nodot audio paziņojumus tiešsaistē, piemēram, brīdināt pārkāpēju. Tāpat divpusējā audio funkcija ļauj noklausīties notiekošo kameras tuvumā un kontrolēt trokšņa līmeni. 

Ierobežojumu kontrole

Monitorejamajā attēlā iespējams iestatīt noteiktas līnijas, kuras nedrīkst šķērsot vai pārkāpt. Piemēram, noliktavu plauktos var iestatīt maksimālo uzkraušanas augstumu, kuru pārsniedzot, operators saņem signālu vai arī kamera automātiski brīdina krāvēju par noteikumu pārkāpumu. 

Piekļuves kontrole

Seju atpazīšanas sistēma ļauj uzkrāt objektu apmeklējušo personu fotogrāfijas un sakārtot tās pēc riska grupām un automātiski filtrēt objekta tuvumā esošo personu identitāti un piederību, paziņojot par iespējamu nesankcionētu piekļuvi objektam.