Before you continue

To give you the best possible experience please select your preference.

Continue
Enreach

Integrētie zvanu pakalpojumi 

Lielākā daļa uzņēmumu izmanto dažādas sistēmas un programmas, lai veiktu visus darba procesus. Bieži rodas situācijās, kad daļu no informācijas nepieciešams pārnest citā programmā, piemēram, nepieciešams pārnest e-pastu sarakstu no Jūsu CRM sistēmas uz Jūsu reklāmas e-pastu sūtīšanas sistēmu. Nereti šos uzdevumus veic manuāli kāda persona, kas kļūst ļoti neefektīvi, laikietilpīgi un var rasties dažādas kļūdas datu ievades procesa laikā.  

Pateicoties integrācijai ir iespējams apvienot dažādas sistēmas un programmas, lai atvieglotu un uzlabotu dažādus iekšējos darba uzdevumus. Integrācija spēj veikt automātiski dažādus uzdevumus, kam pateicoties palielinās darba efektivitāte, klientu apkalpošana un samazinās kļūdu iespējamība.  

Integrētie zvanu pakalpojumi

Mūsu risinājumi ir veidoti tā, lai ar tiem būtu iespējamas dažādas integrācijas ar Jūsu izmantotajām sistēmām, lai uzlabotu Jūsu uzņēmuma efektivitāti.  

Sazināties

Ko dara integrācijas?

Integrācijas ir savienojumi starp sistēmām un lietojumprogrammām, kas darbojas kopā, lai koplietotu informāciju un datus. Integrācijas ir balstītas uz API (lietojumprogrammu programmēšanas interfeiss) un nodrošina informācijas plūsmu starp lietotnēm, savienojot jūsu programmatūru kopā, lai visus datus varētu izmantot dažādās nepieciešamās programmās.  

Kāpēc izmantot integrācijas?

Integrācijas atrisina un vienkāršo jūsu vajadzību pēc jaunas programmatūras, jūsu uzņēmumam augot un attīstoties. Izmantojot integrācijas savienojumus savās sistēmās un programmās, jūs varat nodrošināt iespēju savam uzņēmumam veikt daudz plašāku uzdevumu klāstu ar programmatūrām, kuras jau izmantojiet, uzlabojot to funkcionalitāti. Ir dažāda veida integrācijas, kas palīdz apmierināt dažādas vajadzības.  

Kam vajadzīga integrācija?

Integrācija ir noderīga praktiski katram uzņēmumam neatkarīgi no lieluma vai nozares, jebkuram mērķim - reklāmai, analītikai vai saturam. 

Kā integrācijas darbojas ar API?

API apzīmē lietojumprogrammu interfeisu. API ir sistēma, ko programmatūra izmanto, lai saņemtu informāciju (neatkarīgi no tā, vai tie ir dati, serveri, lietojumprogrammas utt.). 

Veidojot integrācijas izmantojot API, jūs varat savienot savas integrācijas ar savu programmatūru un izmantot tās vienu ar otru. Integrācija nodrošina informācijas plūsmu uz lietotnēm un ierīcēm reāllaikā — API ļauj tām “sarunāties” savā starpā. 

Piemēram, lietojumprogramma ir televizors, programmēšana ļauj jūsu klēpjdatoram sazināties ar televizoru, un interfeiss ir veids, kā jūs (lietotājs) varat mijiedarboties ar lietojumprogrammu. Šajā piemērā API ir ports jūsu klēpjdatora sānos, kurā faktiski ievietojat integrāciju (kabeli), lai pēc tam savienotu klēpjdatoru ar televizoru.