Before you continue

To give you the best possible experience please select your preference.

Continue
Enreach

SADARBOJIES AR SAVU KOMANDU  UN PARTNERIEM VIENĀ PLATFORMĀ

ĻAUJ KOLĒĢIEM STRĀDĀT KOPĀ, IZMANTOJOT MICROSOFT TEAMS

Ir pienācis laiks jūsu komandām satikties, komunicēt, tērzēt, zvanīt un sadarboties bez nepieciešamības mainīt lietotnes, programmatūru vai pat ierīces. Pat tad, ja sarunai ir jāpievienojas cilvēkiem ārpus jūsu organizācijas, tas nerada nekādas grūtības, Microsoft Teams mazina visas ierastās komunikācijas problēmas un rada ērtu vidi visa veida saziņai. Dokumenti, sapulču piezīmes, tērzēšanas vēsture, fotoattēli un videoklipi ir viegli pieejami, izmantojot piedāvātās integrācijas. Palieciet vienuviet un strādājiet kopā efektīvi. 

Sāc ar Microsoft Teams

KĀ MICROSOFT TEAMS VAR UZLABOT JŪSU UZŅĒMUMA DARBĪBU?

Darbs no mājām vai hibrīda stila darbs vairs nav nekas svešs, bet šie jaunie darba stili darba devējam veido dažādus izaicinājumus - kā strukturēt komunikāciju, kā vislabāk nodrošināt vieglu un drošu sadarbību un kā apstrādāt visu klientu, partneru ziņas? 

Pateicoties Microsoft Teams, visas iepriekš minētās problēmas pazūd, ir iespējams sākt strādāt efektīvi un vairs nav nepieciešams pārslēgties no vienas lietotnes uz citu, lai komunicētu ar kolēģiem, klientiem vai partneriem. Teams, kā daļa no Office 365, ir viena no pieejamākajām komunikācijas platformām (rīkiem), kas nodrošina nevainojamu sadarbību ar visām Microsoft programmām un lielāko daļu trešo pušu lietojumprogrammām.  

Šobrīd ir ierasts, ka daļa darbinieku atgriežas birojos, bet daļa komandas turpina strādāt attālināti. Tieši tāpēc jūsu darbiniekiem ir nepieciešama jauna elastības un sadarbības forma. Izmantojot Microsoft Teams, jūs izveidosiet piemērotu vidi darba vietas digitālajai pārvaldībai, lai strādāt un komunicēt ar citiem kolēģiem no jebkuras vietas būtu viegli.  

KĀ MICROSOFT TEAMS PALĪDZ JŪSU UZŅĒMUMAM AUGT

Ļauj saviem darbiniekiem brīvi komunicēt
Ļauj saviem darbiniekiem brīvi komunicēt

Ļauj darbiniekiem dalīties ar savām domām, atsauksmēm un uzzināt visu par organizācijas jaunumiem. Pateicoties Teams čata iespējām, darbinieki var sūtīt individuālas ziņas, pievienojot radošas animācijas, emocijzīmes, ikonas un veidot grupu čatus. Microsoft Teams iespējams organizēt videozvanus vai videokonferences līdz pat10000 dalībniekiem

Strādājiet efektīvi neatkarīgi no tā, kur atrodas jūsu komanda
Strādājiet efektīvi neatkarīgi no tā, kur atrodas jūsu komanda

Failu koplietošana nekad nav bijusi tik vienkārša, izmantojot jūsu iecienītākās programmas, piemēram, Word, PowerPoint un Excel. Microsoft Teams ļauj jūsu organizācijai koplietot failus un strādāt vienoti vienā programmatūrā.

Integrējiet savas lietotnes vienā platformā
Integrējiet savas lietotnes vienā platformā

Šobrīd ir pieejamas vairāk nekā 700 dažādu lietotņu, kas veido savienojumu ar Microsoft Teams. Vai jums ir nepieciešamas trešo pušu lietotnes? Nekādu problēmu, mēs varam savienot "low-code" risinājumus un profesionālākas izstrādātāju lietotnes. Apvienojiet visu, kas jūsu darbiniekiem ir nepieciešams zem viena “jumta”. 

NEPĀRTRAUKTI UZLABOJUMI

Microsoft Teams katru dienu aktīvi izmanto miljoniem lietotāju, tāpēc tas nebeidz paplašināt savu funkcionalitāti, optimizēt un veidot jaunas iespējas. Tieši tāpēc Microsoft Teams palīdzēs jūsu uzņēmumam augt un būt modernam.  

PIEVIENOJIET ENREACH SPĒKU

Kā viens no vadošajiem Eiropas vienoto sakaru nodrošinātājiem Enreach ir Microsoft zelta partneris un oficiālais 1. līmeņa mākoņpakalpojumu sniedzējs. Tas nozīmē, ka varat viegli un bez stresa integrēt mūsu jaudīgos telefonijas un mobilos pakalpojumus ar Microsoft Teams. Apvienojiet Microsoft Teams produktivitāti ar mūsu vismodernākajām PBX funkcijām mākonī. Bez aparatūras, bez problēmām un bez stresa. 

  • Nevainojama fiksētā un mobila integrācija
  • Vismodernākās PBX funkcijas
  • Nav nepieciešami ieguldījumu aparatūrā un ar to saistītās uzturēšanas izmaksās

ĻAUJ MICROSOFT TEAMS RADĪT BRĪNUMUS JŪSU VIETĀ

Vai CRM ir jūsu uzņēmuma pamatā un vai jūs meklējat veidus, kā vēl vairāk uzlabot savu klientu iesaisti? Enreach var nodrošināt pilnīgu Microsoft Teams integrāciju ar globālajiem CRM līderiem: Dynamics 365 un SalesForce. Iedomājieties, ka Microsoft Teams un jūsu CRM darbojas kā viena vienota sistēma. Tas paaugstinātu jūsu produktivitāti un klientu iesaisti nākamajā līmenī.  

Vai meklējat vēl citas konkurējošas priekšrocības? Mēs varam jums palīdzēt integrēt AI tērzēšanas robotu, kas nevainojumi darbojas Teams un sniedz iespēju apkalpot klientus 24 stundas diennaktī jebkurā dienā. Microsoft Teams palīdz strādāt labāk, bet Enreach var palīdzēt radīt brīnumus. 

Our Teams integration suite

Salesforce
Microsoft Dynamics
Chatbot
Sazināties
Lūdzu, akceptējiet mārketinga sīkfailus, lai aktivizētu šo veidlapu.